منو
Your Cart

ذره بین

ذره بین ابزار مناسبی است جهت مشاهده اجسام ریز. بخش اصلی ذره بین از یک عدسی همگرا ساخته شده که این بخش عمل بزرگ‌نمایی را انجام‌می‌دهد.

ذره بین میکروسکوپی جیبی ذره بین میکروسکوپی جیبی
موجود نیست.
مدل: ذره بین میکروسکوپی جیبی
این ذره بین یا میکروسکوپ کوچک برای افرادی قابل توجه و  جالب است که از نگاه کردن به دنیای میکروسکوپی لذت می برند.این دستگاه با قابلیت بزرگنمایی ۶۰ کمک بسیار خوبی به این افراد می کند که با داشتن منبع نورانی با ۲ عدد ال ای دی نور سفید بررسی اجسام را می توان با دقت زیادی حتی در شرایط با نور کم ، ان..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
ذره بین هدبندی
موجود نیست.
مدل: ذره بین تعمیراتی
در کاربردهای پزشکی و مصارف صنعتی که نیاز به دقت فراوان و دامنه ی دید دقیق تری است، معمولا از ذره بین های مخصوصی استفاده می شود تا وضوح کافی برای مشاهده ی نمونه به دست بیاید.قابلیت چراغدار بودن و وضوح فوق العاده ی ذره بین، این امکان را داده تا گزینه ی مناسبی برای تکنسین های حرفه ای و اپراتورها و کسان..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
مدل: ذره بین چراغ دار 3X
ذره بین چراغ دار 3X  از شرکت پروسکیت می باشد. این دستگاه دارای 2 عدد LED برای روشنایی است که با 3 عدد باتری نیم قلمی AAA کار میکند...
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
چراغ کار ذره بین دار مارک dtec 208 چراغ کار ذره بین دار مارک dtec 208
موجود نیست.
مدل: ذره بین رومیزی
این محصول یک چراغ کار و ذره بین است که می توان در زمان کار بر روی برد های الکترونیکی از آن استفاده نمود. لامپ های مورد استفاده در این چراغ از نوع مهتابی است و می توان چراغ را مستقیم به برق شهر وصل نمود .قابلیت تنظیم زاویه و موقعیت های اختیاری را داراست.در مهندسی الکترونیک و در کار تعمیر و نگهداری و ..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)